wtorek, 16 kwietnia, 2024
Badminton

XXV Jubileuszowy Turniej Starszych Seniorów „Yonex Open Forever Young” w badmintonie w Suchedniowie

W województwie świętokrzyskim w miejscowości Suchedniów rozegrany został XXV Jubileuszowy Turniej Starszych Seniorów „Yonex Open Forever Young” w badmintonie w różnych kategoriach wiekowych.

W turnieju tym wystartowało łącznie prawie 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski.

W zawodach tych bardzo dobrze spisała się trójka badmintonowych weteranów z Nowej Dęby: Tadeusz Szczur, Mieczysław Sitko i Jacek Tomasiewicz, którzy wywalczyli łącznie trzy brązowe medale.

W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej + 55 lat trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Tadeusz Szczur, a na miejscu czwartym uplasował się Mieczysław Sitko.

W grze podwójnej mężczyzn w kategorii wiekowej +55 lat trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył debel: Tadeusz Szczur / Mieczysław Sitko.

W grze podwójnej mężczyzn w kategorii wiekowej +50 lat trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył debel: Jacek Tomasiewicz (Nowa Dęba) / Karol Pik (Warszawa).

To kolejny sukces badmintonowych weteranów z Nowej Dęby na arenie ogólnopolskiej, którzy cały czas udowadniają że mimo upływu lat ciągle są w doskonałej formie.

Gratulujemy.

Na zdjęciach badmintonowi weterani z Nowej Dęby na podium dla zwycięzców w Suchedniowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *