niedziela, 14 kwietnia, 2024

Sponsoring

Działalność klubu sportowego MKS Stal Nowa Dęba jest finansowana w głównej mierze (ok. 90%) z funduszy otrzymanych z Miasta i Gminy Nowa Dęba. Finanse jakimi dysponuje klub wystarczają zaledwie na zapewnienie podstawowych czynności funkcjonowania nowodębskiej sekcji piłki nożnej tj: opłaty licencyjne, zabezpieczenie transportu na mecze wyjazdowe, pensje trenerskie, sprzęt itp. Pieniądze otrzymane z Urzędu Miasta nie są przeznaczane na wynagrodzenia dla zawodników a takich pieniędzy właśnie brakuje. Wiadomym jest, że ,,jakaś” mobilizacja finansowa potrafi dodać skrzydeł wszystkim sportowcom, a będąc już w 4 ligowych szeregach nie możemy zmarnować ciężko wywalczonego awansu i szansy na utrzymanie w IV lidze podkarpackiej. Stalowcy rozpoczęli długą i ciężką drogę w walce o to aby 4 liga w Nowej Dębie nie była tylko krótkim epizodem ale także szansą do nawiązania do barwnej historii starszych kolegów i cieszył kibiców swoją postawą na boisku.

Co dajemy w zamian??

Za comiesięczne finansowe wspomaganie naszej drużyny oferujemy państwu cały pakiet reklam.


– Umożliwiamy umieszczenie dwustronnego baneru reklamowego o wymiarach 4m x 1.5m na specjalnie skonstruowanym do tego celu rusztowaniu. Biorąc pod uwagę znakomite usytuowanie konstrukcji pod reklamy, banery są dobrze widoczne dla kibiców na stadionie oraz dla wszystkich przejeżdżających ulicą Rzeszowską, czyli słynną DK9.

– Podczas każdego meczu drużyny seniorów kilkukrotnie czytamy listę wszystkich sponsorów nowodębskiej STALI. Reklama poprzez dobrze funkcjonującą „spikerkę” doskonale dociera do licznie zasiadających kibiców.

– Darmowy wstęp na każdy mecz Stali.

– Reklama na naszej stronie internetowej, stronie głównej oraz pod każdym z artykułów, gdzie można umieścić swoje imię nazwisko, bądź logo firmy z odnośnikiem do strony internetowej.

Jak zostać sponsorem Stali???

Sponsorem naszej drużyny może zostać każdy. Wszyscy, którzy chcą wspomagać finansowo Nowodębską Stal mogą dokonywać dobrowolnych jednorazowych bądź comiesięcznych wpłat na dowolną kwotę. Wszystkich bardzo serdecznie zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty reklamowej.

Szczegółowe informacje uzyskają państwo mailowo, bądź pod numerem telefonu:

E-mail: mksstalnowadeba@gmail.comtel. 698645548