poniedziałek, 20 maja, 2024
Badminton

18 Otwarty Warszawski Festiwal Badmintona w Warszawie.

W stolicy Polski w Warszawie z udziałem wszystkich najlepszych zawodniczek i zawodników z całej Polski oraz z zagranicy rozegrany został kolejny w tym sezonie turniej badmintona z cyklu Grand Prix w kategorii juniorów U – 19 i młodzików U -15 pod nazwą: „18 Otwarty Warszawski Festiwal Badmintona”.
Po raz kolejny dobrze w zawodach tych spisali się młodzi badmintoniści Stali Nowa Dęba.

W kategorii juniorów U – 19 w grze pojedynczej chłopców dziewiąte miejsce wywalczył Karol Wąsik, a na miejscu dziesiątym zawody ukończył Kamil Malak.W grze podwójnej juniorów dobre siódme miejsce wywalczył debel chłopców: Kamil Malak / Karol Wasik.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że obaj 17 – letni badmintoniści Stali Nowa Dęba, Kamil i Karol dopiero drugi sezon występują w kategorii juniorów młodszych.

W kategorii młodzików U -15 w grze pojedynczej chłopców dziewiąte miejsce wywalczył Krystian Wąsik.W grze podwójnej młodzików dobre siódme miejsce wywalczył debel chłopców: Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek (Straszęcin).

Był to kolejny dobry występ młodych badmintonistów na krajowych badmintonowych kortach, tym razem w stolicy Polski.


Na zdjęciu trójka młodych badmintonistów Stali Nowa Dęba na Grand Prix w Warszawie, stoją od lewej strony: Kamil Malak, Krystian Wąsik i Karol Wąsik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *