poniedziałek, 20 maja, 2024
Badminton

Grand Prix Młodzików w badmintonie w Białce Tatrzańskiej.

W miejscowości Białka Tatrzańska w województwie małopolskim rozegrany został kolejny w tym roku turniej badmintona Grand Prix Młodzików. Na starcie stanęli wszyscy aktualnie najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całej Polski w tej kategorii wiekowej.
W tym doborowym gronie znalazł się również przedstawiciel sekcji badmintona Stali Nowa Dęba utalentowany zawodnik młodego pokolenia Krystian Wąsik.Krystian w tym turnieju spisał się znakomicie.
W grze pojedynczej chłopców Krystian po bardzo dobrej grze wywalczył piąte miejsce.Jeszcze lepiej poszło Krystianowi w grze podwójnej chłopców, gdzie wspólnie z Bartoszem Kuflem (UKS Orbitek Straszęcin) po rewelacyjnej grze wywalczyli doskonałe drugie miejsce, pokonując w półfinale turniejową dwójkę.W chwili obecnej debel: Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin) zaliczany jest do ścisłej krajowej czołówki w kategorii młodzików.
Warto nadmienić, że Krystian dopiero pierwszy sezon występuje w tej kategorii wiekowej, a rozwój jego talentu z każdym sezonem nabiera rumieńców.
Gratulujemy.

Na zdjęciach Krystian Wąsik na podium podczas Grand Prix w Białce Tatrzańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *