poniedziałek, 20 maja, 2024
Piłka NożnaSekcje młodzieżoweSeniorzy

Bolesna porażka z ŁKS-em

SENIORZY

Podopieczni trenera Adama Frańczaka w sobotnie popołudnie udali się do Łowiska, gdzie zmierzyli się z liderem rozgrywek. Zespół ŁKS-u Łowisko śmiało można określić jako hegemona stalowowolskiej okręgówki. W 7 dotychczasowych spotkaniach zdobyli komplet punktów. Natomiast bilans bramkowy Łowiska to 32-2. W meczu ze Stalą ŁKS potwierdził swoją dobrą passę i wysoko zwyciężył. Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 6 minucie meczu. Tuż przed przerwą (43′) po bramce z rzutu karnego było już 2:0. Pomimo kilku zmian w szeregach Stali nie udało się złapać kontaktu i strzelić chociażby jednej bramki. Natomiast w 66 minucie spotkania na tablicy wyników było już 3:0. W 78 minucie w konsekwencji dwóch napomnieć czerwoną kartką został ukarany Luigi Dapollonio. Bramkę ustalającą wynik spotkania zespół z Łowiska zdobył w ostatniej akcji meczu. Koniec spotkania. Przegrywamy 4:0.

JUNIORZY MŁODSI

Podopieczni trenera Daniela Młynarczyka wygrali swój kolejny mecz. Tym razem pokonali w spotkaniu wyjazdowym LZS Sannę Zaklików. Po 7 meczach juniorzy młodsi zgromadzili na swoim koncie komplet, czyli 21 punktów. Sobotni mecz wygrali 4:11 a strzelcami bramek byli: Frodyma (x4), Kizior F (x3), Wilk B, Janczyk, Kruszyna, Kizior M.

MŁODZIK

Podopieczni trenera Arkadiusza Tereszkiewicza w sobotę o 12 zmierzyli się na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg. Po ciekawym i zaciętym meczu rówieśnicy z Tarnobrzega okazali się zwycięzcami tego spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

HEJ STAL!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *