czwartek, 13 czerwca, 2024
Piłka NożnaSekcje młodzieżoweSeniorzy

Remis w Stalach!

SENIORZY

Podopieczni trenera Adama Frańczaka w niedzielę o 16 podejmowali na wyjeździe Transdźwig Stale. Mecz ten z punktu widzenia Stali rozpoczął się wyśmienicie. Już w 1 minucie spotkania po golu samobójczym Stal Nowa Dęba objęła prowadzenie. Nasi piłkarze stwarzali sobie dużo okazji mogło wydawać się, że zaraz podwyższą rezultat jednak to zespół Trandźwigu Stale tuż przed przerwą wyrównał wynik spotkania. Druga połowa z kolei rozpoczęła się tak jak wymarzył to sobie trener gospodarzy. Wrzutka z bocznego sektora i w 47 minucie przegrywamy 2:1. Stal nie zwiesiła głów; wciąż tworzyła sobie sytuacje bramkowe. Jedną z takich akcji w 85 minucie na gola zamienił Karol Wilk. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 a do Nowej Dęby wrócił cenny punkt.

Skład Stali to: Głód (B), Dudek, Wilk, Gorzelany, Tęczar, Dapollonio, Tereszkiewicz, Serafin (C), Stochmal, Szalony, Nowak

Ławka: Chamera (B), Amjad, Styka, Sudoł, Mokrzycki, Skrzypczak

???? iTV WISŁA Telewizja Internetowa

JUNIORZY MŁODSI

Podopieczni Daniela Młynarczyka pokonali z łatwością na wyjeździe LZS Żabno. Wynik spotkania to 1:9. Strzelcy bramek to: Kizior Filip (x3), Rodzeń Bartłomiej (x3) po jednym trafieniu do wspólnej puli dołożyli: Dul Fabian, Kizior Mateusz oraz Krelski Jakub.

MŁODZIK

Podopieczni trenera Arkadiusza Tereszkiewicza wysoko pokonali na własnym stadionie rówieśników z Azalii Woli Zarczyckiej. Mecz zakończył się wynikiem 12:0. Strzelcy bramek to: Nowak Maciej (x4), Bednarski Bartłomiej (x3), Niemirycz Aleksander (x2), Szweda Dominik (x2) oraz Konieczny Damian.

HEJ STAL!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *