sobota, 11 maja, 2024
Piłka NożnaSekcje młodzieżoweSeniorzy

Zwycięstwo seniorów w Jarocinie! Juniorzy również zwycięscy!

SENIORZY

Piłkarze Stali Nowa Dęba w niedzielę w ramach 14 kolejki podejmowali na wyjeździe KS Jarocin. Mecz ten zakończył się zwycięstwem Stali i czystym kontem bramkarza. Pierwszy gol tego spotkania padł w 32 minucie a jego strzelcem był Bartosz Szalony. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i Stalowcy schodzili do szatni ciesząc się z prowadzenia. W drugiej odsłonie Stal nie oddała przewagi a wręcz przeciwnie podwyższyła wynik. W 72 minucie dublet skompletował Bartosz Szalony. Koniec spotkania. Wygrywamy w delegacji 0:2.

Skład Stali to: Chamera (B), Wilk, Dudek, Nowak, Styka, Sudoł, Tereszkiewicz, Serafin (C), Szalony, Dapollonio, Amjad

Ławka: Kabaciński, Skrzypczak, Kizior M, Kaczmarski

JUNIORZY MŁODSI

Podopiecznych trenera Daniela Młynarczyka można określić jednym słowem jako NIEPOKONANI. Młodzi Stalowcy całkowicie zdominowali swoją ligę, zdobywając w tym sezonie komplet punktów. W sobotę jako lider tabeli podejmowali na własnym stadionie wicelidera tabeli GAS Łęg Stany. Juniorzy młodsi Stali wygrali to spotkanie 3:1 udowadniając tym samym swoją wysoką formę w ostatnich tygodniach. Strzelcy bramek dla Stali to: Kruszyna Jakub, Wilk Bartosz oraz Kowalski Szymon.

Skład Stali to: Słowik (B), Buś, Czapka, Janczyk, Frodyma, Franuszkiewicz, Wilk (C), Kaczmarczyk, Kruszyna, Kowalski, Kwiatkowski

Ławka: Dul, Bednarski, Grdeń, Szyszka, Włodarczyk