sobota, 11 maja, 2024
Piłka NożnaSekcje młodzieżowe

Podsumowanie rozgrywek młodzieżowych tego tygodnia

JUNIORZY MŁODSI

Podopieczni Daniela Młynarczyka udali się w środowe popołudnie na mecz ligowy do Gorzyc by zmierzyć się z miejscowym ZKS-em. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych i deszczowej aury mecz zakończył się wysokim zwycięstwem młodych piłkarzy Stali. Pierwsza połowa nie wskazywała jednak na grad goli, wynik do przerwy to 0-0. W drugiej odsłonie niemoc strzelecką przełamał Filip Kizior strzelając jedną a po chwili drugą bramkę. Kolejne gole przyszły z większą łatwością a ich strzelcami byli: Fabian Dul, Mateusz Kizior, Nikodem Czapka oraz Miłosz Szyszka. Wynik spotkania 0-6. Warto po dwóch pierwszych kolejkach pochwalić formację defensywną Stali, gdyż jest jak dotychczas niepokonana.

MŁODZIK

Bramki dla Stali w dzisiejszym meczu strzelili Maciek i Patryk Nowak, ale niestety to za mało aby pokonać dobrze dzisiaj dysponowany zespół GAS Łęg Stany i niestety przegrywamy 2:3.