czwartek, 13 czerwca, 2024
Badminton

Otwarte Grand Prix Juniorów Młodszych w badmintonie w Suchedniowie.

W miejscowości Suchedniów w województwie świętokrzyskim z udziałem wszystkich najlepszych zawodniczek i zawodników z całej Polski rozegrany został kolejny w tym sezonie turniej badmintona Otwarte Grand Prix Juniorów Młodszych.To drugi po mistrzostwach Polski najwyżej punktowany turniej w Polsce.Dobrze w tym prestiżowym turnieju spisali się młodzi badmintoniści Stali Nowa Dęba.

W grze podwójnej juniorów młodszych dobre czwarte miejsce wywalczył debel chłopców: Kamil Malak / Karol Wąsik (obaj Stal Nowa Dęba), a na miejscu siódmym zawody ukończył debel kombinowany: Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin).

W grze pojedynczej juniorów młodszych dobre piąte miejsce wywalczył Kamil Malak (Stal Nowa Dęba).Do miejsca na podium zabrakło nie wiele.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że Krystian jest jeszcze młodzikiem, a Kamil i Karol są dopiero pierwszy rok juniorami młodszymi, a więc wszystko co najlepsze jest przed nimi.


Na zdjęciu młodzi utalentowani badmintoniści Stali Nowa Dęba, stoją od lewej strony: Kamil Malak, Krystian Wąsik i Karol Wąsik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *