poniedziałek, 20 maja, 2024
Badminton

Turniej badmintona „Małopolska open” w Tarnowie.

W województwie małopolskim w Tarnowie rozegrany został drugi w tym sezonie turniej badmintona „Małopolska Open”. Rywalizowano w różnych kategoriach wiekowych i o różnym stopniu badmintonowego zaawansowania.

Na starcie stanęło wiele zawodniczek i zawodników z Polski południowej i zachodniej.W tym gronie znalazła się trzyosobowa grupa badmintonistów z Nowej Dęby, mieszanka: młodości, rutyny i amatorów. Zawodnicy z Nowej Dęby spisali się dobrze, plasując się w czołówce poszczególnych kategorii wiekowych, w których startowali.
W grze pojedynczej mężczyzn rozegranej w formule „amator średnio zaawansowany” dziewiąte miejsce wywalczył Grzegorz Ordon.W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej „open + 45 lat” piąte miejsce wywalczył Grzegorz Ordon.
W grze podwójnej mężczyzn rozegranej również w formule „open” po dobrej grze drugie miejsce wywalczył debel: Adrian Kowal (Nowa Dęba) / Mateusz Guratowski (Tarnów).
Był to kolejny dobry występ badmintonistów z Nowej Dęby na tarnowskich kortach.

Na zdjęciu badmintonista z Nowej Dęby Adrian Kowal podczas „Małopolska Open” w badmintonie i na drugim stopniu podium dla zwycięzców w Tarnowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *