poniedziałek, 20 maja, 2024
Badminton

Majowy Turniej Badmintona w Zarzeczu k/ Jarosławia.

Na Podkarpaciu w miejscowości Zarzecze k/ Jarosławia rozegrany został Majowy Turniej Badmintona.Rozegrano gry pojedyncze, podwójne i mieszane w różnych kategoriach badmintonowego zaawansowania.

Znakomicie w tych zawodach spisała się rodzina państwa Wąsików z Nowej Dęby, która w komplecie stanęła na podium dla zwycięzców.

W grze pojedynczej mężczyzn rozegranej w formule open pierwsze miejsce wywalczył starszy z braci Wąsików Karol, a drugie miejsce wywalczył młodszy brat Karola, Krystian. Pojedynek finałowy obu braci stał na bardzo dobrym poziomie sportowym i dostarczył sporo emocji.W tym miejscu należy przypomnieć, że Krystian i Karol zawodnicy sekcji badmintona MKS „Stal” Nowa Dęba, to czołowi podkarpaccy badmintoniści, Krystian w kategorii młodzików (piąty młodzik Polski), a Karol w kategorii juniorów młodszych. Obaj są członkami podkarpackiej kadry wojewódzkiej.

W grze podwójnej mężczyzn rozegranej w formule open pierwsze miejsce wywalczył debel: Karol Wąsik (syn) / Sławomir Wąsik (ojciec).

W grze mieszanej pierwsze miejsce wywalczył mixt w składzie: Krystian Wąsik (syn) / Anna Wąsik (mama).

W grze pojedynczej amatorów wśród mężczyzn Sławomir Wąsik uplasował się na czwartym miejscu, a wśród kobiet Anna Wąsik uplasowała się na piątym miejscu.
Warto nadmienić, że państwo Wąsikowie Anna i Sławomir, to wielcy pasjonaci badmintona i najwierniejsi badmintonowi kibice swoich synów.

Gratulacje dla całej Rodziny.


Na zdjęciach rodzina Wąsików na podium dla zwycięzców na turnieju w Zarzeczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *