piątek, 19 kwietnia, 2024
Sprawy klubowe

Przekaż 1 % podatku na STAL

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Nowa Dęba, Rodzice oraz Sympatycy MKS STAL Nowa Dęba.

Rozpoczął się okres, w którym musimy rozliczyć się podatkowo za ubiegły rok 2019. Podobnie jak w roku poprzednim mają Państwo możliwość przekazania 1% swojego podatku na rzecz swojego lokalnego klubu sportowego, który na dzień dzisiejszy skupia blisko 250 zawodników z różnych sekcji oraz kategorii wiekowych, a w swoich szeregach m.in. mistrzów, jak i vice mistrzów Polski. Uzyskane środki zostaną przeznaczone w całości na doposażenie sprzętowe (buty, piłki, komplety sportowe) naszych najmłodszych zawodników grających w grupach początkowego szkolenia, dzięki czemu od najmłodszych lat będą mogli trenować i reprezentować Nasz Klub w odpowiednich warunkach oraz niezbędnym do tego sprzęcie sportowym. W poprzednim roku dzięki 1% podatku udało nam się pozyskać ponad 1800 zł za co bardzo serdecznie dziękujemy i liczymy, że w tym roku wynik ten będzie jeszcze lepszy. Podejmując pozytywną decyzję o wsparciu naszego Klubu zapewniamy, że wszystkie środki finansowe zostaną wykorzystane wyłącznie na działalność statutową Stowarzyszenia.

Liczymy na Państwa przychylność.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd MKS STAL Nowa Dęba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *