czwartek, 13 czerwca, 2024
Badminton

Jubileuszowy 60 Plebiscyt Nowin na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Podkarpacia

Sportowe święto na Podkarpaciu w piątkowy wieczór w dniu 30.01.2020 r. zakończył Bal Mistrzów Sportu w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym G2A Arena w Jasionce k/ Rzeszowa, na którym nastąpiło rozstrzygnięcie Jubileuszowego 60. Plebiscytu Nowin na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Podkarpacia oraz sportowych Asów 60 – lecia. 

Plebiscyt Nowin to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking podkarpackich sportowców. W tym roku obchodzono jego 60 – jubileuszową – edycję. Najpopularniejszych sportowców w każdym powiecie województwa podkarpackiego wybrali kibice – Czytelnicy i Internauci.
Podczas Gali Mistrzów Sportu nastąpiło rozstrzygnięcie jubileuszowego 60. Plebiscytu na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców Podkarpacia oraz sportowych Asów 60-lecia.Galę poprowadził znany komentator sportowy Przemysław Babiarz pochodzący z Przemyśla.Z dużą satysfakcją informujemy, że wśród doborowego grona laureatów z całego województwa podkarpackiego, jak również gwiazd europejskiego i światowego sportu znalazła się dwójka przedstawicieli sekcji badmintona Stali Nowa Dęba.Sportowcem roku 2019 w kategorii kobiet w powiecie tarnobrzeskim została wybrana zawodniczka UKS Arka Umieszcz Monika Kania, która w rozgrywkach LOTTO Ekstraligi Badmintona reprezentuje barwy zespołu Stali Nowa Dęba i spisuje się bardzo dobrze, dostarczając swoją grą dużo emocji, grając niezwykle ambitnie i walecznie.Trenerem roku 2019 w powiecie tarnobrzeskim został wybrany szkoleniowiec badmintonistów Stali Nowa Dęba Adam Bunio, który z badmintonem jako zawodnik i trener jest związany już od 43 lat i co jest godne podkreślenia tylko i wyłącznie ze Stalą Nowa Dęba.Gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *