poniedziałek, 20 maja, 2024
Badminton

Krajowy Turniej Młodzików Młodszych „Podkarpacki Cup”

Na Podkarpaciu w miejscowości Żyraków koło Dębicy w ramach Ogólnopolskich Turniejów „Podkarpacki Cup 2019” rozegrany został czwarty i ostatni w tym sezonie Krajowy Turniej Młodzików Młodszych w badmintonie.

Na starcie stanęło wiele czołowych zawodniczek i zawodników z całej Polski.
 
W zawodach tych znakomicie spisał się młody i utalentowany badmintonista Stali Nowa Dęba Krystian Wąsik który wystąpił w grze pojedynczej i podwójnej.
 
W grze pojedynczej młodzików młodszych Krystian, po bardzo dobrej grze wywalczył drugie miejsce. W grze podwójnej młodzików młodszych po rewelacyjnej grze pierwsze miejsce wywalczył debel chłopców: Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin. W klasyfikacji generalnej w grze pojedynczej młodzików młodszych Krystian wywalczył drugie miejsce. Był to ostatni w tym roku, a już kolejny w tym sezonie znakomity występ tego młodego badmintonisty na badmintonowych kortach Polski, jednoznacznie świadczący, że Krystian cały czas czyni postępy i w chwili obecnej zalicza się do czołowych badmintonistów Polski w tej kategorii wiekowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *