wtorek, 10 marca, 2026
Badminton

Otwarty Turniej Badmintona „Sigmabad” w Rzeszowie

W stolicy Podkarpacia Rzeszowie rozegrany został Otwarty Turniej Badmintona „Sigmabad”.

Na starcie zawodów stanęło 57 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w różnych kategoriach.

Kolejny raz w tym roku bardzo dobrze w tych zawodach tym razem w grach pojedynczych mężczyzn spisał się badmintonista Stali Nowa Dęba Adrian Kowal, który dwukrotnie stanął na podium dla zwycięzców.

Najpierw trzecie miejsce wywalczył Adrian w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii „open”, a następnie drugie miejsce wywalczył w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii „amator”.

To kolejne indywidualne sukcesy tego zawodnika w tym roku.

Gratulujemy.

Na zdjęciach Adrian Kowal na drugim i trzecim stopniu podium na turnieju w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.