poniedziałek, 29 kwietnia, 2024
Piłka NożnaSeniorzy

Popis ofensywy w ostatnim meczu ligowym tej rundy! Wysokie zwycięstwo ze Spartą Jeżowe!

Kibice zgromadzeni na nowodębskim stadionie w sobotę o 13:30 pomimo niskiej temperatury nie mogli narzekać na sportowe widowisko. Stal Nowa Dęba pokonała bezapelacyjnie Spartę Jeżowe. Stal szybko przejęła inicjatywę – pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 10 minucie jego zdobywcą po strzale głową był Bartłomiej Szalony. Drugi gol to tak zwana „bramka stadiony świata” – w 23 minucie pięknym, finezyjnym strzałem z okolic 25 metra popisał się Luigi Dapollonio. Trafienie na 3:0 to indywidualny rajd Pawła Nowaka i gol z bocznego sektora boiska. W 32 minucie po strzale z woleja Karola Wilka Stal prowadziła już różnicą czterech goli. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie natomiast piłkarze Stali nie spoczęli na laurach. W 54 minucie wynik na 5:0 zmienił Filip Tereszkiewicz. W 66 minucie Sparta Jeżowe zdołała zdobyć honorowe trafienie. Na odpowiedź Stali nie trzeba było jednak długo czekać – w 68 minucie wynik podwyższył Amjad. W 77 minucie swojego drugiego gola w tym spotkaniu zdobył Luigi Dapollonio. Na 3 minuty przed końcem meczu bramkę ustalającą rezultat spotkania zdobył Łukasz Gorzelany. Wygrywamy wysoko na zakończenie rundy jesiennej. Wynik meczu 8:1.

Skład Stali to: Chamera (B), Tęczar, Styka, Dudek, Wilk, Sudoł, Serafin (C), Szalony, Tereszkiewicz, Nowak, Dapollonio

Ławka: Kalandyk (B), Kizior M, Kizior F, Kaczmarski, Gorzelany, Amjad