sobota, 11 maja, 2024
Piłka NożnaSekcje młodzieżoweSeniorzy

Domowa porażka z Siarką II Tarnobrzeg!

SENIORZY

13 kolejka okazała się pechowa dla piłkarzy Stali… W ramach właśnie tej kolejki Stal Nowa Dęba podejmowała u siebie Siarkę II Tarnobrzeg. Mecz ten można określić jako wyrównany jednak szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylił drugi zespół tarnobrzeskiej Siarki. Pierwszy i jak się później okazało jedyny gol w tym spotkaniu padł tuż przed przerwą. W 43 minucie po akcji prawą stroną prowadzenie objęła Siarka II. W drugiej odsłonie Stal w pogoni za wynikiem przejęła inicjatywę. Najlepsza okazja dla Stali Nowa Dęba to niestety zmarnowany rzut karny. Strzał z jedenastki trafił w prawy słupek – dobitka natomiast zatrzymała się lewym na słupku. Stal stworzyła sobie kilka świetnych okazji bramkowych jednak żadnej nie udało zamienić się na gola. Jedną z akcji godnej uwagi jest tak zwany „centostrzał”, który trafił w poprzeczkę. W końcówce spotkania (91′) czerwoną kartką po przerwaniu realnej szansy na zdobycie bramki ukarany został Łukasz Gorzelany. Koniec spotkania. Przegrywamy 0:1.

Skrót spotkania

???? iTV WISŁA Telewizja Internetowa

JUNIORZY MŁODSI

Jeziorak Chwałowice (juniorzy) – Stal Nowa Dęba (juniorzy)

Wynik spotkania 2:7. Bramki dla Stali strzelali: Kizior Filip (x4), Frodyma Karol (x2), Dul Fabian (x1). Na jedną kolejkę przed zakończeniem rundy juniorzy młodsi Stali z kompletem punktów zajmują 1 miejsce w ligowej tabeli.