piątek, 10 maja, 2024
Piłka NożnaSekcje młodzieżoweSeniorzy

Drugie zwycięstwo z rzędu – wygrana z Kłyżowem!

SENIORZY

W niedzielne deszczowe popołudnie Stal Nowa Dęba podejmowała na wyjeździe San Kłyżów. Mecz zakończył się zwycięstwem Stali mimo że, Stalowcy zmuszeni byli „gonić’ wynik. Zespół gospodarzy bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył w 10 minucie. Jednak na odpowiedź piłkarzy Stali nie trzeba było długo czekać. W 34 minucie po strzale głową bramkę dającą wyrównanie zdobył Karol Wilk. Minutę później po golu Kamila Serafina było już 1:2. Schodząc do szatni Stal mogła cieszyć się z jednobramkowego prowadzenia. W drugiej odsłonie kibice zgromadzeni na stadionie nie ujrzeli już żadnych trafień – oznacza to, że Stal z ciężkiego terenu wywiozła 3 punkty. Wynik spotkania 1:2.

Skład Stali to: Chamera (B), Wilk, Gorzelany, Tęczar, Styka, Sudoł, Dapollonio, Serafin (C), Szalony, Głód, Mokrzycki

Ławka: Skrzypczak, Amjad, Kabaciński, Stochmal, Kizior F, Kizior M

JUNIORZY MŁODSI

Mecz przełożony.

MŁODZIK

Podopieczni trenera Arkadiusza Tereszkiewicza w ostatniej kolejce ligowej pokonali na wyjeździe Sokół Kamień 2-3. Bramki dla Stali strzelali Konieczny D, Nowak P oraz Nowak M.