czwartek, 13 czerwca, 2024
Piłka NożnaSeniorzy

Pewne zwycięstwo – Kolejarz pokonany!

W środowe popołudnie w ramach 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski podopieczni trenera Adama Frańczaka podejmowali na wyjeździe Kolejarz Knapy. Mecz ten od pierwszej minuty przebiegał pod dyktando piłkarzy Stali. To właśnie w pierwszej minucie a konkretnie w 26 sekundzie padł pierwszy gol spotkania. Bramkę otwierającą wynik meczu zdobył Paweł Nowak. Na kolejnego gola kibice zgromadzeni na stadionie musieli czekać do 39 minuty kiedy to pewnym strzałem z rzutu karnego wynik podwyższył Karol Wilk. Kolejny gol dla Stali padł tuż przed przerwą (w pierwszej minucie doliczonego czasu gry) a jego strzelcem był Jakub Tęczar. Piłkarze Stali Nowa Dęba do szatni schodzili pełni optymizmu prowadząc 0-3. Pod koniec pierwszej połowy urazu lewej nogi doznał Paweł Nowak a w jego miejsce na boisku pojawił się Marek Głód, który w 53 minucie zmienił wynik na tablicy wyników na 0-4. W 66 minucie po opanowaniu crossowego podania piłkę w bramce umieścił Filip Tereszkiwicz. Natomiast bramkę ustalającą wynik spotkania w 90 minucie zdobył Amjad Shehadeh. Wynik meczu 0-6.

Skład Stali to: Chamera (B), Gorzelany, Dudek, Wilk, Tęczar, Serafin (C), Mokrzycki, Tereszkiewicz, Nowak, Sudoł, Szalony

Ławka: Głód, Kizior F, Styka ,Kizior M, Amjad

W kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski Stal Nowa Dęba zmierzy się z Azalią Wola Zarczycka. Mecz ten zostanie rozegrany w terminie 20.09.2023r. (środa) o godzinie 16:30.

HEJ STAL!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *