niedziela, 28 kwietnia, 2024
Piłka NożnaSekcje młodzieżoweSeniorzy

Z Łowiskiem bez punktów…

W sobotnie popołudnie nasza Stal podejmowała na wyjeździe ŁKS Łowisko. Zespół z Łowiska przystępował do meczu w bardzo dobrej formie (5 zwycięstw w ostatnich 6 meczach). Jednak pierwsza odsłona zupełnie tego nie potwierdziła. Po golu Pawła Stochmala w 23 minucie meczu Stal Nowa Dęba do przerwy mogła cieszyć się z prowadzenia. Warto wspomnieć, że gdyby nie wyśmienita dyspozycja bramkarza Łowiska wynik ten mógłby być dużo wyższy. Jednak w drugiej połowie drużyna z Łowiska wzięła się za odrabianie strat i niestety im się to udało. Gole w 72 i 89 minucie sprawiły, że w tym wyrównanym meczu górą było ŁKS Łowisko. Wynik spotkania 2-1.

Skład Stali to: Głód (B), Ciach, Styka, Ciździel, Serafin (C), Mokrzycki, Amjad, Tereszkiewicz, Stochmal, Kabaciński, Nowak

Ławka: Wilk, Gorzelany Ł.

Juniorzy Stali Nowa Dęba również podejmowali drużynę z Łowiska. Juniorska drużyna ŁKS-u Łowisko zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Celem na spotkanie było nawiązanie walki i próba urwania punktów liderowi. Wynik do przerwy po naprawdę dobrej grze i wyrównanym spotkaniu to 0-0. Dla przebiegu meczu istotne były jednak 3 minuty drugiej połowy. W 53 i 56 minucie po bramce ze stałego fragmentu oraz późniejszym dosyć przypadkowym trafieniu na tablicy wyników było już 2:0. Drużyna Stali nie zwiesiła głów – trafili dwukrotnie w poprzeczkę bramki oraz niestety nie wykorzystali rzutu karnego. Mecz zakończył się przy stanie 2:0. Mimo wyniku warto jednak pochwalić juniorów Stali. Widoczne było ich zaangażowanie i zostawione serce na boisku, szkoda tylko, że do Nowej Dęby podopieczni trenera Daniela Młynarczyka wrócili bez punktów.

Skład Stali to: Grdeń (B), Wilk B, Krzyżanowski, Dul, Wilk K, Kizior M (C), Płaza, Janczyk, Kizior F, Kaczmarski, Trela

Ławka: Wilk J, Konefał