piątek, 24 maja, 2024
Badminton

Turniej badmintona „Małopolska Open” w Tarnowie.

W województwie małopolskim w Tarnowie rozegrany został kolejny w tym sezonie, a trzeci w 2022 roku turniej badmintona „Małopolska Open”. Rywalizowano w różnych kategoriach wiekowych i o różnym stopniu badmintonowego zaawansowania.

Na starcie stanęło wiele zawodniczek i zawodników z Polski południowej, wschodniej i zachodniej. W tym licznym gronie znalazła się również czteroosobowa grupa badmintonistów z Nowej Dęby, mieszanka: młodości, rutyny i amatorów. Zawodnicy z Nowej Dęby spisali się bardzo dobrze, plasując się w czołówce poszczególnych kategorii wiekowych, w których startowali.

W grze pojedynczej mężczyzn rozegranej w formule „Amator średnio zaawansowany” na dziesiątym miejscu uplasował się Sławomir Wąsik.

W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej „Open + 45 lat” trzecie miejsce wywalczył Tadeusz Szczur (Nowa Dęba).

W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej „Open” na szóstym miejscu uplasował się Adrian kowal (Nowa Dęba).

W grze podwójnej mężczyzn rozegranej w formule „Amator” po bardzo dobrej grze pierwsze miejsce wywalczył debel weteranów: Mieczysław Sitko (Nowa Dęba) / Tadeusz Szczur (Nowa Dęba).

W grze podwójnej mężczyzn rozegranej w formule „Open” po bardzo dobrej grze drugie miejsce wywalczył debel kombinowany: Adrian Kowal (Nowa Dęba) / Adrian Dziki (Gorlice), a trzecie miejsce wywalczył drugi debel kombinowany: Mieczysław Sitko (Nowa Dęba) / Kamil Płoch (Widełka).

Był to kolejny bardzo dobry występ badmintonistów z Nowej Dęby na tarnowskich kortach.

Gratulacje dla całej czwórki.

Na zdjęciach badmintoniści z Nowej Dęby na turnieju w Tarnowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *