wtorek, 30 kwietnia, 2024
Piłka NożnaSekcje młodzieżoweSeniorzy

Bez punktów ze Stalą II Stalowa Wola…

SENIORZY

W sobotnie popołudnie Stal Nowa Dęba podejmowała na własnym stadionie zespół Stali II Stalowa Wola. Młody drugi zespół stalowowolskiej Stali okazał się trudnym i wymagającym przeciwnikiem co niestety pokazuje wynik spotkania. Pierwszy gol spotkania to 18 minuta i trafienie zespołu ze Stalowej Woli. Wszystko wskazywało na to, że rezultat niekorzystny dla Stali Nowa Dęba utrzyma się do przerwy – jednak tak się nie stało. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę, wyrównującą bramkę zdobył Luigi Dapollonio. W drugiej zawodnikom Stali Nowa Dęba nie udało się „pójść za ciosem”, a wręcz przeciwnie – dwie bramki zdobyli goście. To trafienia z rzutu rożnego (50′) oraz gol po tak zwanej akcji sam na sam z 75 minuty. Nowodębska Stal próbowała odwrócić wynik spotkania, czego efektem jest trafienie Adriana Pałysa z 88 minuty. Jednak żeby chociażby wyrównać rezultat po prostu zabrakło czasu. Koniec spotkania. Przegrywamy 2:3…

Skład Stali to: Chamera (B), Styka, Wilk (C), Sudoł, Tęczar, Szalony, Kabaciński, Tereszkiewicz, Mokrzycki, Dapollonio, Stochmal

Ławka: Stypa, Amjad, Pałys, Głód, Woźny

JUNIORZY

Podopieczni trenera Daniela Młynarczyka pokonali na wyjeździe LKS Sannę Zaklików. Mecz zakończył się wynikiem 1:4. Dla Stali bramki strzelali: Czapka x2, Kwiatkowski, Wilk

Skład juniorów Stali to: Grdeń (B), Bednarski, Czapka, Dul, Franuszkiewicz, Janczyk, Kowalski, Kruszyna, Kwiatkowski, Wilk (C), Wołosz