piątek, 19 kwietnia, 2024
Bez kategorii

IX Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w badmintonie w Zagnańsku.

W dniach 17-19 września 2021 roku na Hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zagnańsku w województwie świętokrzyskim odbyły się IX Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w badmintonie.


Zawody odbyły się z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Celem turnieju było przede wszystkim wyłonienie Mistrzów Polski Służb Mundurowych w Badmintonie w 2021 roku, ale również podnoszenia sprawności fizycznej w środowisku służb mundurowych, popularyzacja badmintona oraz promocja aktywnych form spędzania wolnego czasu. Organizatorem zmagań był Świętokrzyski Związek Badmintona.

W mistrzostwach wzięło udział 88 zawodniczek i zawodników reprezentujących Policję, Państwową Straż Pożarną, Wojsko Polskie, Służbę Więzienną, Straż Graniczną, Lasy Państwowe oraz inne organizacje mundurowe z całej Polski.

W tym gronie znalazł się reprezentant powiatu tarnobrzeskiego, obecnie emerytowany policjant, a w przeszłości zawodnik sekcji badmintona Stali Nowa Dęba, Mieczysław Sitko, który w rywalizacji w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 50 lat wywalczył III miejsce i brązowy medal.

Gratulujemy.

Na zdjęciach Mieczysław Sitko na mistrzostwach Polski w Zagnańsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *