opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w Tarnowie
Napisane przez admin 19/04/2019 14:06     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 95 czytań

Turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w TarnowieKolejny raz yTarnów w województwie małopolskim go¶cił zawodniczki i zawodników  z różnych regionów Polski na turnieju badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w różnych kategoriach wiekowych. W zawodach tych po raz kolejny dobrze spisali się badmintonowi weterani z Nowej Dęby. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii powyżej 45 lat po dobrej grze Tadeusz Szczur wywalczył trzecie miejsce, miejsce czwarte wywalczył Jacek Tomasiewicz, a na miejscu pi±tym uplasował się Mieczysław Sitko. W grze podwójnej rozgrywanej w formule "Open" tym razem na pi±tym miejscu uplasował się debel mężczyzn: Jacek Tomasiewicz (Nowa Dęba) / Maciej Antonik (Staszów). W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii amatorów niezłe dziewi±te miejsce wywalczył Mateusz Piekarz (Nowa Dęba). Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nowodębianie od pocz±tku rozgrywania tych turniejów, czyli od wrze¶nia 2018 roku nie schodz± z podium dla zwycięzców w swojej kategorii wiekowej. To kolejny dobry występ badmintonowych weteranów z Nowej Dęby.

20190413_190853.jpg

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,011,537 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.