opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w Tarnowie
Napisane przez admin 19/04/2019 14:03     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 103 czytań

Turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w TarnowieW Tarnowie w województwie małopolskim z udziałem ponad 50 zawodniczek i zawodników  z różnych regionów Polski rozegrany został kolejny w tym sezonie rozgrywkowym turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w różnych kategoriach wiekowych.

W zawodach tych po raz kolejny bardzo dobrze spisali się badmintonowi weterani z Nowej Dęby. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii powyżej 45 lat po dobrej grze Tadeusz Szczur wywalczył drugie miejsce, trzecie miejsce wywalczył Mieczysława Sitko, a na miejscu pi±tym uplasował się Jacek Tomasiewicz. W grze podwójnej rozgrywanej w formule "Open" tym razem na czwartym miejscu uplasował się debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nowodębianie od pocz±tku rozgrywania tych turniejów, czyli od wrze¶nia 2018 roku nie schodz± z podium dla zwycięzców w swojej kategorii wiekowej. To kolejny bardzo dobry występ badmintonowych weteranów z Nowej Dęby.

20190316_185222.jpg

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,011,538 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.