opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Grand Prix Polski Elity i Juniorów w badmintonie w Białymstoku
Napisane przez admin 09/04/2019 12:35     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 102 czytań


Grand Prix Polski Elity i Juniorów w badmintonie w BiałymstokuW stolicy Podlasia Białymstoku rozegrany został pierwszy w tym roku, najwyżej punktowany w Polsce turniej badmintona pod nazw± Grand Prix Polski Elity i Juniorów. W zawodach tych wystartowało wielu czołowych badmintonistów Polski w obydwu kategoriach wiekowych, a w¶ród nich trójka badmintonistów Stali Nowa Dęba: Szymon Malik i Tymoteusz Malik w kategorii Elity oraz Rafał Lejko w kategorii Juniorów. Cała trójka w tym elitarnym gronie spisała się bardzo dobrze i należała do wyróżniaj±cych się graczy tych zmagań. W kategorii juniorów bardzo dobre trzecie miejsce wywalczył debel chłopców: Rafał Lejko (Stal) / Kamil Zawada (UKS Kiko Zamo¶ć). W kategorii Elity doskonale spisał się Szymon Malik, który w grze pojedynczej mężczyzn wywalczył trzecie miejsce. W grze podwójnej mężczyzn dobre dziewi±te miejsce wywalczył debel klubowy Stali: Szymon Malik / Tymoteusz Malik. Był to kolejny już udany występ nowodębskich badmintonistów na arenie ogólnopolskiej i dobra promocja ¶rodowiska Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz MKS Stal Nowa Dęba, tym razem na Podlasiu.

badmintonnowadeban21.jpg

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,011,540 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.