opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Półfinał Akademickich Drużynowych Mistrzostw Polski w badmintonie w Łodzi
Napisane przez admin 03/04/2019 13:02     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 144 czytań

Półfinał Akademickich Drużynowych Mistrzostw Polski w badmintonie w ŁodziW Łodzi rozegrany został półfinał Akademickich Drużynowych Mistrzostw Polski w badmintonie, w którym zmierzyły się z e sob± uczelnie wyższe z północy Polski. W zawodach tych bardzo dobrze spisała się drużyna AZS AWF Warszawa, która w pojedynku finałowym pokonała zespół Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku w stosunku 4:2. W zwycięskim zespole bardzo dobrze spisywali się bracia Tymoteusz i Szymon Malikowie, którzy tworzyli trzon drużyny akademików z Warszawy. Warto z satysfakcj± nadmienić, że obaj bracia to wychowankowie UKS Trójka Tarnobrzeg, a od czterech lat z powodzeniem reprezentuj± barwy Stali Nowa Dęba, tak w startach indywidualnych, jak i w rozgrywkach polskiej ekstraklasy badmintona. Finał Akademickich Drużynowych Mistrzostw Polski w badmintonie rozegrany zostanie pod koniec kwietnia w Krakowie, a wyst±pi w nim szesna¶cie najlepszych akademickich drużyn z całej Polski.

20190323_134025.jpg

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,011,473 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.