opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Grand Prix Młodzików Młodszych w badmintonie w Bieruniu
Napisane przez admin 03/04/2019 12:59     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 83 czytań

Grand Prix Młodzików Młodszych w badmintonie w BieruniuW województwie ¶l±skim w miejscowo¶ci Bieruń rozegrany został kolejny w tym sezonie Grand Prix Młodzików Młodszych w badmintonie. Na stracie tego turnieju stanęła rekordowa liczba 67 zawodniczek i 71 zawodników. W tym gronie znalazł się przedstawiciel Stali Nowa Dęba, utalentowany badmintonista młodego pokolenia Krystian W±ski, który w tak wielkiej imprezie badmintonowej zadebiutował. Jak na debiutanta spisał się nieĽle, bo w gronie 71 singlistów wywalczył niezłe siedemnaste miejsce w grze pojedynczej, a w grze podwójnej chłopców w gronie 33 par deblowych wspólnie ze swoim partnerem deblowym Bartoszem Kuflem (UKS Orbitek Straszęcin) wywalczyli również niezłe dwunaste miejsce. Warto zaznaczyć, że wszystko co najlepsze jest jeszcze przed tym młodym badmintonist±, pod warunkiem że dalej będzie tak pracował na treningach jak do tej pory.

IMG-2209.JPG

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,011,474 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.