opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Puchar Gór ¦więtokrzyskich oraz Krajowy Turniej Młodzików Młodszych
Napisane przez joker 17/03/2019 13:49     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 124 czytańW Suchedniowie i Zagnańsku w województwie ¶więtokrzyskim rozegrany został w obsadzie międzynarodowej: Puchar Gór ¦więtokrzyskich I Memoriał im. Stefana Pawlukiewicza Grand Prix Juniorów i Młodzików (Suchedniów) oraz Krajowy Turniej Młodzików Młodszych (Zagnańsk) w badmintonie.

W zawodach tych wystartowała rekordowa liczba badmintonistów, bo aż 289 zawodniczek i zawodników z Białorusi, Ukrainy i Polski, z 55 klubów.

W tym gronie znalazło się trzech badmintonistów Stali Nowa Dęba, którzy swoj± postaw± zasłużyli na duże słowa uznania.
W Grand Prix Juniorów znakomicie spisał się junior Stali Rafał Lejko, który wspólnie z Mari± Dziedzic (RKB Rzeszów ) po bardzo dobrej grze wywalczyli doskonałe drugie miejsce w grze mieszanej. W grze podwójnej juniorów dobre szóste miejsce wywalczył debel chłopców: Rafał Lejko (Stal) / Kamil Zawada (UKS Kiko Zamo¶ć).

W Grand Prix Młodzików na siedemnastym miejscu w grze podwójnej chłopców uplasował się debel: Karol W±sik / Gabriel Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin).

W Krajowym Turnieju Młodzików Młodszych, który to turniej został rozegrany w Zagnańsku bardzo dobrze spisał się Krystian W±sik, który w grze podwójnej chłopców wspólnie z Bartoszem Kuflem (UKS Orbitek Straszęcin) wywalczyli trzecie miejsce.

W grze pojedynczej młodzików pi±te miejsce wywalczył Krystian W±sik.

Był to kolejny już w tym roku dobry występ, tym razem młodych badmintonistów juniorów, młodzików i młodzików młodszych Stali Nowa Dęba.


20190310_125711.jpgKomentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,011,480 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.