opcja1

Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Turniej Małopolska Open By Redson w Tarnowie
Napisane przez joker 27/02/2019 23:37     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 62 czytań

W Tarnowie w województwie małopolskim z udziałem ponad 40 zawodniczek i zawodników  z różnych regionów Polski rozegrany został kolejny w tym sezonie turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w różnych kategoriach wiekowych.
W zawodach tych po raz kolejny znakomicie spisali się badmintonowi weterani i amatorzy z Nowej Dęby.
W grze pojedynczej mężczyzn weteranów w kategorii powyżej 45 lat po doskonałej grze zwyciężył Tadeusz Szczur, który w finale pokonał swojego klubowego kolegę Mieczysława Sitko.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Tadeusz wygrał singla mężczyzn w tej kategorii wiekowej czwarty raz w tym sezonie i jak na razie nie ma sobie równych w tej kategorii wiekowej na badmintonowych kortach w Tarnowie.
W grze podwójnej rozgrywanej w formule "Open" trzecie miejsce wywalczył debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur.
To kolejny bardzo dobry występ badmintonowych weteranów z Nowej Dęby.

Na zdjęciu badmintonowi dominatorzy z Nowej Dęby w Tarnowie, w żółtych koszulkach stoj± od lewej strony: Tadeusz Szczur i Mieczysław Sitko oraz na podium dla zwycięzców.