opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Turniej badmintona amatorów i weteranów - Małopolska Open By Redson
Napisane przez admin 21/01/2019 13:55     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 183 czytańTurniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w różnych kategoriach wiekowych

W Tarnowie w województwie małopolskim z udziałem ponad 60 zawodniczek i zawodników  z różnych regionów Polski rozegrany został kolejny turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w różnych kategoriach wiekowych. W zawodach tych po raz kolejny w tym sezonie znakomicie spisali się badmintonowi weterani i amatorzy z Nowej Dęby. W grze pojedynczej mężczyzn weteranów w kategorii powyżej 45 lat po doskonałej grze zwyciężył Tadeusz Szczur, miejsce trzecie wywalczył Jacek Tomasiewicz, a na miejscu siódmym uplasował się Mieczysław Sitko. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Tadeusz wygrał singla mężczyzn w tej kategorii wiekowej trzeci raz z rzędu i jak na razie nie ma sobie równych w tej kategorii wiekowej na badmintonowych kortach w Tarnowie. W grze podwójnej rozgrywanej w formule "Open" pi±te miejsce wywalczył debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur, a na miejscu dziewi±tym uplasował się drugi debel nowodębian: Mateusz Piekarz / Jacek Tomasiewicz. W grze pojedynczej mężczyzn amatorów w kategorii wiekowej do 45 lat dobre czwarte miejsce wywalczył Mateusz Piekarz. Był to już trzeci bardzo dobry występ badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby na tarnowskich kortach. Był to ostatni występ badmintonistów z Nowej Dęby na badmintonowych kortach w 2018 roku. Startowali w różnych miejscach całej Polski, odnosz±c wiele sukcesów tak w startach indywidualnych i drużynowych promuj±c najlepiej jak mogli Miasto i Gminę Nowa Dęba. Był to już 51 rok działalno¶ci sekcji badmintona w ¶rodowisku Miasta i Gminy Nowa Dęba. Teraz czas na zasłużony odpoczynek i regenerację sił przed nowymi sportowymi wyzwaniami, które niesie ze sob± Nowy 2019 Rok.

48422464_1981957178589620_3154070020489740288_n.jpg
Na zdjęciach: na najwyższym stopniu podium zwycięzca singla mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat (open) Tadeusz Szczur, na trzecim stopniu podium Jacek Tomasiewicz.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,208,866 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.