opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych w Żyrakowie
Napisane przez admin 10/12/2018 16:55     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 235 czytań


Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych z cyklu "Podkarpacki Cup" w badmintonie w ŻyrakowieW miejscowo¶ci Żyraków k/ Dębicy rozegrany został kolejny Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych z cyklu "Podkarpacki Cup" w badmintonie. Znakomicie spisał się w tych zawodach najmłodszy badmintonista Stali Nowa Dęba, utalentowany Krystian W±sik. W grze pojedynczej młodzików młodszych Krystian po bardzo dobrej grze wywalczył drugie miejsce. Warto w tym miejscu podkre¶lić, że Krystian badminton uprawia dopiero drugi rok, a już zalicza się do krajowej czołówki w tej kategorii wiekowej w Polsce. W grze podwójnej młodzików młodszych dobre trzecie miejsce wywalczył debel chłopców Krystian W±sik / (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin).

Był to ostatni w tym roku występ Krystiana na badmintonowych kortach Polski. Rok 2018 to rok w którym Krystian osi±gn±ł, jak do tej pory najlepsze wyniki. Teraz czas na trochę odpoczynku, aby z nowym rokiem rozpocz±ć kolejne, miejmy nadzieje udane starty.

IMAG0505.jpg
Na zdjęciach Krystian W±ski na podium dla zwycięzców w Żyrakowie, na drugim stopniu w grze pojedynczej i na trzecim stopniu w grze podwójnej.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,208,870 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.