opcja1

     Login:   Hasło:  Pamiętaj mnie       |

Finał wojewódzki Licealiady w badmintonie w Nowej Dębie
Napisane przez admin 21/11/2018 09:51     0 komentarzy ·   Bookmark and Share 310 czytań

Finał wojewódzki Licealiady (Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Szkół Średnich) w badmintonie w Nowej Dębie
W Nowej Dębie w hali widowiskowo - sportowej Zespołu Szkół Nr 2 z udziałem 8 najlepszych drużyn dziewcząt i 8 najlepszych drużyn chłopców rozegrany został finał wojewódzki Licealiady (Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Szkół Średnich) w badmintonie.

W zawodach tych bardzo dobrze spisały się zespoły dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie. Drużyna dziewcząt grająca w składzie: Beata  Mycek, Natalia Róg i Zofia Tomczyk wywalczyła drugie miejsce, srebrny medal i tytuł drużynowego wicemistrza Podkarpacia szkół średnich. Drużyna chłopców grająca w składzie: Rafał Lejko i Patryk Róg wywalczyła trzecie miejsce i brązowy medal. Zawody jak podkreślali wszyscy uczestnicy i obserwatorzy stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Warto w tym miejscu również nadmienić, że był to już kolejny finał, który nieprzerwanie od ponad 15 lat od chwili rozpoczęcia tych rozgrywek odbywa się z dużym powodzeniem w Nowej Dębie.

20181113_160819.jpg

20181113_160936.jpg

Na zdjęciach drużyny dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie po ceremonii dekoracji w hali sportowo - widowiskowej Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Samorzšdowy Oœrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie Gmina Nowa Dęba


DEZAMET
DREBUD Profund Sp. z o.o.Wszelkie prawa zastrzeżone przez StalNowaDeba.pl | Projekt: Konfis | 7,209,063 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.