sobota, 20 kwietnia, 2024
Badminton

Krajowy Turniej Młodzików w badmintonie „Orbitek Cup” w Żyrakowie.

<ZNAKOMITY WEEKEND W WYKONANIU BADMINTONISTÓW STALI NOWA DĘBA W STARTACH W MAŁOPOLSCE, NA MAZOWSZU I NA PODKARPACIU.>

W miejscowości Żyraków k/ Dębicy w województwie podkarpackim rozegrany został Krajowy Turniej Młodzików w badmintonie „Orbitek Cup”. Rewelacyjnie w tym turnieju spisał się młody utalentowany badmintonista Stali Nowa Deba Krystian Wąsik.
W grze pojedynczej młodzików Krystian po znakomitej grze, a szczególnie w pojedynku finałowym wywalczył pierwsze miejsce, pokonując Kacpra Drymajło ( SSKS Badminton Przemyśl) 2:1 (21-13;18-21;21-15).
W grze podwójnej młodzików pierwsze miejsce po koncertowej grze wywalczył debel chłopców: Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin). Warto nadmienić, że najlepszy podkarpacki debel w tej kategorii wiekowej nie stracił w całym turnieju nawet jednego seta!
Dzięki dwóm pierwszym miejscom w singlu i deblu, Krystian okazał się najlepszym zawodnikiem tego turnieju w kategorii młodzików.

Wielkie gratulacje dla młodego badmintonisty.

Na zdjęciach Krystian Wąsik na podium dla zwycięzców na turnieju w Żyrakowie.

Jeden komentarz do “Krajowy Turniej Młodzików w badmintonie „Orbitek Cup” w Żyrakowie.